Страница 7 из 13
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 28 янв 2024, 07:39
krest01
Розклад футбольних матчів, 28 січня
Кубок Англії, 1/16 фіналу,
13:45 Вест Бромвіч - Вулверхемптон
16:00 Уотфорд - Саутгемптон
16:30 Ліверпуль – Норвіч
18:30 Ньюпорт – Манчестер Юнайтед
Серія А
13:30 Дженоа – Лечче
16:00 Монца - Сассуоло
16:00 Верона – Фрозіноне
19:00 Лаціо – Наполі
21:45 Фіорентина – Інтер
Бундесліга
16:30 Уніон Берлін – Дармштадт
18:30 Боруссія Д – Бохум
Ла Ліга
15:00 Сельта – Жирона
17:15 Кадіс – Атлетик
19:30 Севілья – Осасуна
22:00 Атлетико – Валенсія
Ліга 1
14:00 Монпельє – Лілль
16:00 Лор'ян – Гавр
16:00 Клермон – Страсбур
16:00 Реймс – Нант
18:05 Тулуза – Ланс
21:45 ПСЖ – Брест
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 30 янв 2024, 07:33
krest01
Розклад футбольних матчів, 30 січня
АПЛ
21:30 Ноттінгем Форест - Арсенал
21:45 Фулхем - Евертон
21:45 Лутон Таун – Брайтон
22:00 Крістал Пелас - Шеффілд Юнайтед
22:15 Астон Вілла - Ньюкасл
Кубок Німеччини, 1/4 фіналу
21:45 Санкт-Паулі - Фортуна Дюссельдорф
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 31 янв 2024, 07:36
krest01
Розклад футбольних матчів, 31 січня
АПЛ
21:30 Манчестер Сіті - Бернлі
21:30 Тоттенхем - Брентфорд
22:15 Ліверпуль - Челсі
Ла Ліга
20:00 Барселона – Осасуна
22:00 Атлетіко - Райо Вальєкано
Кубок Німеччини, 1/4 фіналу
21:45 Герта – Кайзерслаутерн
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 02 фев 2024, 07:35
krest01
Розклад футбольних матчів, 2 лютого
Бундесліга
21:30 Хайденхайм - Боруссія Д
Ліга 1
22:00 Страсбур - ПСЖ
Серія А
21:45 Лечче - Фіорентина
Ла Ліга
22:00 Атлетіко - Мальорка
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 03 фев 2024, 07:38
krest01
Розклад футбольних матчів, 3 лютого
АПЛ
14:30 Евертон – Тоттенхем
17:00 Ньюкасл - Лутон Таун
17:00 Брайтон – Кристал Пелас
17:00 Бернлі - Фулхем
19:30 Шефілд Юнайтед – Астон Вілла
Ла Ліга
15:00 Валенсія – Альмерія
17:15 Гранада – Лас-Пальмас
19:30 Алавес – Барселона
22:00 Жирона – Реал Сосьєдад
Бундесліга
16:30 Баварія – Боруссія М
16:30 Дармштадт – Баєр
16:30 Фрайбург - Штутгарт
16:30 Майнц - Вердер
16:30 Бохум - Аугсбург
19:30 Кельн – Айнтрахт
Серія А
16:00 Удінезе – Монца
16:00 Емполі – Дженоа
19:00 Фрозіноне – Мілан
21:45 Болонья – Сассуоло
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 04 фев 2024, 08:58
krest01
Розклад футбольних матчів, 4 лютого
АПЛ
16:00 Манчестер Юнайтед – Вест Хем
16:00 Челсі – Вулверхемптон
16:00 Борнмут - Ноттінгем Форест
18:30 Арсенал – Ліверпуль
Ла Ліга
15:00 Вільярреал – Кадіс
17:15 Осасуна – Сельта
19:30 Бетіс – Хетафе
22:00 Реал Мадрид – Атлетіко
Бундесліга
16:30 Вольфсбург – Хоффенхайм
18:30 РБ Лейпциг – Уніон Берлін
Серія А
13:30 Торіно – Салернітана
16:00 Наполі – Верона
19:00 Аталанта – Лаціо
21:45 Інтер – Ювентус
Ліга 1
14:00 Монако – Гавр
16:00 Лілль – Клермон
16:00 Мец – Лор'ян
16:00 Реймс – Тулуза
18:05 Брест – Ніцца
21:45 Ліон – Марсель
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 05 фев 2024, 11:19
krest01
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 07 фев 2024, 07:31
krest01
Розклад футбольних матчів, 7 лютого
Кубок Англії, 1/16 фіналу,
21:45 Ноттінгем Форест – Брістоль Сіті
22:00 Астон Вілла – Челсі
Півфінал Кубка Іспанії, перший матч
22:00 Атлетіко – Атлетік
Кубок Німеччини, 1/4 фіналу
21:45 Саарбрюккен – Боруссія М
Кубок Франції, 1/8 фіналу
19:30 Ліон – Лілль
21:30 Страсбур – Гавр
21:30 Монпельє – Ніцца
22:10 ПСЖ – Брест
Бундесліга
19:30 Майнц – Уніон Берлін
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 10 фев 2024, 08:50
krest01
Розклад найцікавіших матчів на сьогодні:
АПЛ
| 24 тур
Тоттенгем
Брайтон
|
17:00
Ла Ліга
| 24 тур
Реал Мадрид
Жирона
|
19:30
Серія А
| 24 тур
Рома
Інтер
|
19:00
Бундесліга
| 21 тур
Баєр Л.
Баварія
|
19:30
Ліга 1
| 21 тур
ПСЖ
Лілль
|
22:00
Расписание прямых трансляций футбольных матчей на всех спутниках
Добавлено: 11 фев 2024, 07:33
krest01
Розклад футбольних матчів, 11 лютого
АПЛ
16:00 Вест Хем – Арсенал
18:30 Астон Вілла – Манчестер Юнайтед
Ла Ліга
15:00 Хетафе – Сельта
17:15 Мальорка – Райо Вальєкано
19:30 Севілья – Атлетико
22:00 Барселона – Гранада
Серія А
13:30 Фіорентина – Фрозіноне
16:00 Болонья – Лечче
16:00 Монца - Верона
19:00 Дженоа - Аталанта
21:45 Мілан – Наполі
Ліга 1
14:00 Гавр – Ренн
16:00 Клермон – Брест
16:00 Лор'ян – Реймс
16:00 Тулуза – Нант
18:05 Монпельє – Ліон
21:45 Ніцца – Монако
Бундесліга
16:30 Штутгарт - Майнц
18:30 Хоффенхайм – Кельн