Скандалы, травмы в спорте

Модератор: Модераторы

ОГРАНИЧЕНИЕ НА ПУБЛИКАЦИЮ ПЛЕЙЛИСТОВ

ОГРАНИЧЕНИЕ НА ПУБЛИКАЦИЮ ПЛЕЙЛИСТОВ

Уважаемые пользователи форума,

Обращаем ваше внимание на новое важное обновление правил нашего сообщества. На форуме введен запрет на публикацию плейлистов, включающих следующие каналы: 365 ДНЕЙ, HDL, KHL, KHL PRIME, MMA-TV.COM, ZEE TV, АВТО ПЛЮС, БОКС ТВ, ЖИВИ!, ЗВЕЗДА ПЛЮС, ИНДИЙСКОЕ КИНО, КВН ТВ, КИНОКОМЕДИЯ, КИНОМИКС, КИНОПРЕМЬЕРА, КИНОСВИДАНИЕ, КИНОСЕМЬЯ, КИНОСЕРИЯ, КИНОУЖАС, КИНОХИТ, КТО ЕСТЬ КТО, КУХНЯ ТВ, ЛЯ-МИНОР ТВ, МАТЧ!АРЕНА, МАТЧ!БОЕЦ, МАТЧ!ИГРА, МАТЧ!ПРЕМЬЕР, МАТЧ!СТРАНА, МАТЧ!ФУТБОЛ-1, МАТЧ!ФУТБОЛ-2, МАТЧ!ФУТБОЛ-3, МУЖСКОЕ КИНО, НАШЕ НОВОЕ КИНО, НОСТАЛЬГИЯ, РОДНОЕ КИНО, РУССКАЯ НОЧЬ, СУПЕРГЕРОИ.

Это решение было принято для соблюдения авторских прав и других законодательных норм. Мы просим вас с пониманием отнестись к этому ограничению и воздержаться от публикации плейлистов, содержащих указанные каналы.

Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

image.png
🤕 ОФІЦІЙНО
Трент Александер-Арнольд пропустить кілька тижнів через травму коліна.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

image.png
🤔 Осімхен грубо відповів агенту, що «відправив» його до Саудівської Аравії
😮 Форвард «Наполі» Віктор Осімхен емоційно відреагував на висловлювання агента його одноклубника Хвічі Кварацхелії, Мамуки Джугелі, який припустив, що, незважаючи на підписаний наприкінці грудня новий контракт із «Наполі», нігерієць найближчим літом перебереться до Саудівської Аравії.
🗣 «Дорогий Мамуко Джугелі, ти безсоромний шматок лайна. Мені соромно за твої міркування. Довб**б. НЕ СМІЙ ЗГАДУВАТИ МОЄ ІМ'Я!», – написав Віктор у сторіз на своїй сторінці в Instagram.
⚽️ Зазначимо, що цього сезону Осімхен провів за «Наполі» у всіх турнірах 18 матчів, у яких забив 8 м'ячів та віддав 3 результативні передачі. Наразі нігерієць перебуває в розташуванні своєї національної збірної, яка готується до участі в Кубку Африки.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

image.png
⚡️ЧАВЕС-СТАРШИЙ ПОДТВЕРДИЛ АРЕСТ СЫНА
«К сожалению, я подтверждаю распространяющуюся новость. Мой сын Хулио Сезар Чавес-младший был арестован и работаем с его адвокатами над разрешением данной ситуации, — сообщил Чавес-старший прессе. — Это продолжается уже давно, но я не теряю веры. Я молюсь Господу, чтобы именно это подтолкнуло моего сына к полезной и счастливой жизни».
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

image.png
⚡️ Син Марадони: «Мого батька вбили, я боротимуся за справедливість»
🔃 Син Дієго Марадони заявив, що його батько насправді помер не своєю смертю:
💬 «Ведеться відкрите розслідування. Ми, його діти, по-справжньому віримо в аргентинське правосуддя. Я переконаний, що все мало закінчитися не так.
Вони вбили мого батька. Не мені говорити, хто це зробив, у мене є свої думки щодо цього, але я не можу їх озвучити.
Його кинули напризволяще тоді, коли можна було щось зробити. Я пообіцяв собі: до останнього дня свого життя я боротимуся за справедливість».
👉 Марадона помер 25 листопада 2020 року. Офіційна причина смерті – гострий набряк легень внаслідок серцевої недостатності.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

image.png
‼️ Експершу ракетку світу засуджено до двох років ув'язнення
#️⃣ Суд Барселони засудив колишню першу ракетку світу іспанку Аранчу Санчес-Вікаріо на два роки умовно, а також її колишнього чоловіка Хосепа Сантакана на три роки та три місяці в'язниці за організацію змови з метою ухилення від сплати боргу.
🏦 Як повідомляє EFE, Санчес-Вікаріо та Сантакана засуджено за декапіталізацію свого майна з метою ухилення від сплати боргу банку Люксембургу за наданий кредит у розмірі 5,2 мільйони євро для виплати штрафу в розмірі 5,2 мільйони доларів за ухилення від сплати податків.
🤝 Наголошується, що Санчес-Вікаріо в ході судового розгляду пішла на угоду з прокуратурою для пом'якшення вироку в обмін на зізнання у скоєнні злочину за умови, що вона не повторить подібне протягом двох років та виплатить встановлену компенсацію
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

изображение.png
😃 Дивовижна історія зцілення
Умар Садік прибув до збірної Нігерії на Кубок африканських націй, але був виключений з команди через травму, яка повинна була залишити його поза грою на 2 тижні
Через п'ять днів його відправили додому. Знаєте, що сталося вчора? Він вийшов на заміну і зіграв за «Реал Сосьєдад» у Кубку Іспанії
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

изображение.png
❗️Названо причину сутички Вінісіуса та Сімеоне в матчі Кубка Іспанії
🏆 Стало відомо, що спонукало конфлікт між форвардом «Реала» Вінісіусом Жуніором та наставником «Атлетіко» Дієго Сімеоне у поєдинку Кубка Іспанії.
7️⃣ Нагадаємо, після того, як «Реал» забив другий м'яч та зрівняв рахунок у зустрічі, бразилець пробігав повз лаву запасних команди-суперниці та щось показав. За інформацією Mundo Deportivo, Вінісіус образив матір Сімеоне. Футболіст показав аргентинському фахівцю на пальцях сім цифр. Сімеоне відповів: «Сім? Іди подалі звідси». На що Вінісіус кинув: «Номер сім — це зад твоєї матері». Після чого й сталася сутичка.
#️⃣ Нагадаємо, основний час поєдинку завершився результативною нічиєю – 2:2, а в екстра-таймах «Атлетіко» забив ще двічі та вибив «вершкових» із турніру.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

изображение.png
❗️Світоліна знялася з матчу 1/8 фіналу Australian Open 2024 проти Носкової
🎾 Перша ракетка України 🇺🇦 Еліна Світоліна (WTA 23) завершила виступи на 🏆 Відкритому чемпіонаті Австралії 2024.
😔 Українка знялася з матчу 1/8 фіналу австралійського мейджора проти 🇨🇿 Лінди Носкової (Чехія, WTA 50) після перших трьох геймів.
🇦🇺 Australian Open 2024. 1/8 фіналу
🇨🇿 Лінда Носкова – 🇺🇦 Еліна Світоліна [19] – 3:0, RET,. Світоліна
🙏 Після другого гейму Світоліна викликала лікаря на корт. Українку турбувала спина. Медичний тайм-аут не допоміг, Еліна погано подавала у третьому геймі через проблеми у спині. Після цього вона знялася з поєдинку та в сльозах залишила корт.
✏️ Дівчата вперше зустрілися на корті.
✍️ Для Еліни це був 9-й матч 2024 року. У Світоліної 7 перемог, 1 поразка (у фіналі турніру в Окленді) та 1 відмова від гри.
🔝 Світоліна вчетверте вийшла до другого тижня Australian Open. На її рахунку 25 перемог на кортах Мельбурна, більше лише на Ролан Гаррос – 26.
💪 У Еліни 14 перемог у 18 матчах на турнірах Grand Slam після повернення з декретної відпустки.
🔜 У чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії 2024 Носкова зіграє проти українки Даяни Ястремської, яка в 1/8 фіналу виграла у Вікторії Азаренко.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

изображение.png
❗️СВІТОЛІНА: «Боляче навіть ходити. Таке почуття, що хтось вистрілив у спину»

👉👉👉 Коментарі Еліни на Sport.ua (https://sport.ua/uk/news/663287-svitoli ... ent=editor)

🎾 Еліна провела прес-конференцію після відмови від матчу з Носковою на Aus Open 2024
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4482
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 133 раза
Поблагодарили: 2432 раза

Скандалы, травмы в спорте

Сообщение krest01 »

изображение.png
🆘 Агент Мохамеда Салаха:
"Травма Мохамеда виявилася серйознішою, ніж передбачалося, і він пропустить 21-28 днів, а не дві гри.
Його найкраща можливість взяти участь у нинішньому Кубку Африки — пройти інтенсивну реабілітацію у Великій Британії та повернутися до команди, як тільки він буде у формі”.
Ответить

Вернуться в «Новости спорта»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и 0 гостей