Теннис

Модератор: Модераторы

ОГРАНИЧЕНИЕ НА ПУБЛИКАЦИЮ ПЛЕЙЛИСТОВ

ОГРАНИЧЕНИЕ НА ПУБЛИКАЦИЮ ПЛЕЙЛИСТОВ

Уважаемые пользователи форума,

Обращаем ваше внимание на новое важное обновление правил нашего сообщества. На форуме введен запрет на публикацию плейлистов, включающих следующие каналы: 365 ДНЕЙ, HDL, KHL, KHL PRIME, MMA-TV.COM, ZEE TV, АВТО ПЛЮС, БОКС ТВ, ЖИВИ!, ЗВЕЗДА ПЛЮС, ИНДИЙСКОЕ КИНО, КВН ТВ, КИНОКОМЕДИЯ, КИНОМИКС, КИНОПРЕМЬЕРА, КИНОСВИДАНИЕ, КИНОСЕМЬЯ, КИНОСЕРИЯ, КИНОУЖАС, КИНОХИТ, КТО ЕСТЬ КТО, КУХНЯ ТВ, ЛЯ-МИНОР ТВ, МАТЧ!АРЕНА, МАТЧ!БОЕЦ, МАТЧ!ИГРА, МАТЧ!ПРЕМЬЕР, МАТЧ!СТРАНА, МАТЧ!ФУТБОЛ-1, МАТЧ!ФУТБОЛ-2, МАТЧ!ФУТБОЛ-3, МУЖСКОЕ КИНО, НАШЕ НОВОЕ КИНО, НОСТАЛЬГИЯ, РОДНОЕ КИНО, РУССКАЯ НОЧЬ, СУПЕРГЕРОИ.

Это решение было принято для соблюдения авторских прав и других законодательных норм. Мы просим вас с пониманием отнестись к этому ограничению и воздержаться от публикации плейлистов, содержащих указанные каналы.

Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
❗️Перший сет під нуль. Снігур вперше пробилася до 1/4 фіналу турніру WTA
🎾 Українська тенісистка 🇺🇦 Дар'я Снігур (WTA 154) вийшла до 1/4 фіналу турніру серії 🏆 WTA 250 у 🇷🇴 Клуж-Напоці (Румунія), який проводиться на хардових покриттях у приміщенні.
👏 У 2-му раунді українка у трьох сетах обіграла 🇩🇪 Анну-Лєну Фрідзам (Німеччина, WTA 111) за 1 годину та 39 хвилин.
🏆 WTA 250 🇷🇴 Клуж-Напока. Хард у приміщенні. 1/8 фіналу
🇺🇦 Дар'я Снігур – 🇩🇪 Анна-Лена Фрідзам – 6:0, 1:6, 6:4
✏️ Це була перша зустріч тенісисток.
👍 Снігур вперше у кар'єрі зіграє у чвертьфіналі на турнірі рівня WTA.
🔜 У 3-му раунді Дар'я зіграє проти 🇩🇪 Тамари Корпач (№105 WTA) або 🇬🇧 Джоді Барредж (№89 WTA).
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
❗️ Аніта Сагдієва здобула парний трофей ITF у США, другий у сезоні
🏆 Українська тенісистка 🇺🇦 Аніта Сагдієва здобула парний трофей хардового турніру ITF W15, який пройшов в американському Джексоні (штат Теннессі).
🤝 Аніта виступала у парі з досвідченою тенісисткою Сюй Цзеюй із Тайваню. Вони мали статус перших сіяних.
🎾 У фінальному матчі українка з напарницею обіграли 🇺🇸 Аделін Флач зі США та 🇰🇪 Анжелу Акутої з Кенії (3-й номер посіву) з рахунком 7:5, 6:3.
👍 Для Аніти Сагдієвої це другий парний титул у сезоні. Перший трофей вона виборола в середині липня в Лейквуді разом із американкою Саванною Броадус. Ще двічі на рік Сагдієва виходила у фінал, але виграти не вдавалося.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
❗️ Урсу виграв турнір ITF у Шарм-еш-Шейху, Ужиловський узяв трофей у парі
🏆 Український тенісист 🇺🇦 Вадим Урсу виграв трофей на хардових змаганнях ITF M15 у єгипетському Шарм-еш-Шейху.
🎾 У фіналі Урсу в трьох сетах виграв у 🇿🇦 Філіпа Хеннінга з ПАР – 6:4, 6:7 (3:7), 6:2.
🔛 Цікаво, що тижнем раніше ці ж тенісисти грали у фіналі аналогічного першого турніру, і тоді Вадим програв (3:6, 3:6). Цього разу українець взяв реванш за ту поразку.
🤷‍♂️ У півфіналі зупинився ще один український гравець 🇺🇦 Юрій Джавакян, програвши у боротьбі саме Хеннінгу – 6:1, 3:6, 4:6
👍 У парних змаганнях трофей отримав українець 🇺🇦 Володимир Ужиловський, тандем із яким склав британець 🇬🇧 Джей Кларк.
🏆 Граючи сіяними під першим номером, вони підтвердили цей статус, здолавши у фіналі чеський дует 🇨🇿 Іржі Барнат / 🇨🇿 Ян Грозділ – 7:5, 7:5
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
❗️Взяла сет під 0 і пройшла на відмові. Снігур – у півфіналі турніру в Глазго
🎾 Українська тенісистка 🇺🇦 Дар'я Снігур (WTA 133) вийшла до півфіналу турніру
🏆 ITF W60 у 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Глазго (Шотландія).
:топ У чвертьфіналі українка виявилася сильнішою за 🇸🇪 Кайса Рінальдо Перссон (Швеція, WTA 399). Дар'я програла 1-й сет на тай-брейку, 2-й взяла під 0, а в третій партії шведка знялася з поєдинку.
🏆 ITF W60 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Глазго. Хард у приміщенні. 1/2 фіналу
🇸🇪 Кайса Рінальдо Перссон – 🇺🇦 Дар'я Снігур [3] – 7:6 (11:9), 0:6, 1:2, RET., Перссон
✏️ Це була перша зустріч тенісисток.
🔜 У півфіналі Снігур зіграє проти переможниці матчу Анна Броган – Геррієт Дарт.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
🔥 Дар'я Снігур (№133 WTA) виграла турнір ITF 60 у Глазго (Шотландія).
✅ У матчі за титул українка у двох сетах переграла Мону Бартель із Німеччини (№277 WTA).
🏆 Глазго. Фінал
🇺🇦 Дар'я Снігур – 🇩🇪 Мона Бартель – 6:4, 6:4
🤝 Це була друга зустріч тенісисток, рахунок зрівнявся.
🎾 Для Снігур це була перша перемога на 60-тисячнику ITF, раніше вона двічі перемагала на 100-тисячниках. Усі перемоги були здобуті на хардових покриттях.
🔝 З понеділка Дар'я підніметься на 12 позицій у світовому рейтингу.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
❗️Камбек із розгромом у США. Стародубцева вперше виграла матч на рівні WTA
🎾 Українська тенісистка 🇺🇦 Юлія Стародубцева (WTA 172) успішно стартувала на турнірі серії 🏆 WTA 125 у 🇺🇸 Мідленді (США), що проводиться на хардових покриттях у приміщенні.
👏 У 1/16 фіналу українка у двох сетах обіграла 🇺🇸 Софі Чанг (США, WTA 330) за 1 годину та 45 хвилин.
🏆 WTA 125 🇺🇸 Мідленд. Хард у приміщенні. 1/16 фіналу
🇺🇸 Софі Чанг – 🇺🇦 Юлія Стародуюцева – 6:3, 1:6, 0:6
✏️ Це була друга зустріч тенісисток. Юлія виграла 2-й очний поєдинок.
👍 Для Стародубцевої ця перемога стала першою на турнірах серії WTA. Раніше українка перемагала виключно на змаганнях ITF.
🔜 У 2-му раунді Юлія зіграє проти переможниці матчу Тейлор Таунсенд – Ралука Джорджана Шербан.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
❗️Пегула вийшла у півфінал WTA Finals 2023 з рахунком 3:0, обігравши Саккарі
🎾 Американська тенісистка 🇺🇸 Джессіка Пегула (WTA 5) виграла 3-й матч на 🏆 Підсумковому турнірі WTA 2023.
👍 У 3-му турі групи «Бакалар» американка у двох сетах обіграла 🇬🇷 Марію Саккарі (Греція, WTA 9) за 1 годину та 19 хвилин.
🏆 WTA Finals 2023. Хард
📊 Група Бакалар. 3-й тур
🇺🇸 Джессіка Пегула – 🇬🇷 Марія Саккарі – 6:3, 6:2
✏️ Це була 10-та зустріч тенісистів. Рахунок став рівним, 5:5.
👏 Пегула виграла всі 3 тури у групі «Бакалар» і вийшла у півфінал WTA Finals 2023 із квартету з першого місця. Крім Саккарі, Джессіка також виграла у 🏳️ Аріни Соболенко та 🇰🇿 Єлени Рибакіної.
🔜 Ще одна півфіналістка із групи «Бакалар» визначиться у матчі Аріна Соболенко – Єлена Рибакіна.
🤷‍♂️ Марія Саккарі програла усі 3 поєдинки на груповому етапі.
😳 Цікаво, що Пегула жодного разу не програла у 2023 році після того, як вигравала перший сет. Рахунок 50:0.
image.png
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
❗️Свьонтек vs Соболенко. Визначено півфінальні пари Підсумкового турніру WTА
🎾 У ніч на 4 листопада завершилися всі матчі групового раунду 🏆 Підсумкового турніру WTA 2023, що проводиться на хардових покриттях у 🇲🇽 Канкуні (Мексика).
📊 Вісім найкращих тенісисток сезону було поділено на 2 групи, у кожній з яких – по 4 тенісистки. У плей-оф вийшли по 2 спортсменки.
👍 У квартеті «Бакалар» перше місце з результатом 3:0 посіла американка Джессіка Пегула. На другому місці розташувалася перша ракетка світу Аріна Соболенко. Третя позиція залишилася за Єленою Рибакіною, а четвертий рядок дістався Марії Саккарі.
🔝 З групи «Четумаль» вийшли Іга Свьонтек та Коко Гофф, які посіли 1-ше та 2-ге місця відповідно. 3-тя позиція у Онс Жабер, 4-та – у Маркети Вондроушової.
👉 Таким чином у плей-оф WTA Finals 2023 зіграють: Іга Свьонтек, Коко Гофф, Джессіка Пегула та Аріна Соболенко.

🏆 WTA Finals 2023. Пари 1/2 фінала
🇺🇸 Джессіка Пегула – 🇺🇸 Коко Гофф
🏳️ Аріна Соболенко – 🇵🇱 Іга Свьонтек

🔜 Півфінальні поєдинки відбулися у ніч на неділю, 5 листопада.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
❗️Мінус перша ракетка. Свьонтек вибила Соболенко і вийшла у фінал WTA Finals
🎾 Польська тенісистка 🇵🇱 Іга Свьонтек (WTA 2) вийшла у фінал 🏆 Підсумкового турніру WTA 2023.
👏 У півфіналі WTA Finals полька впевнено обіграла 🏳️ Аріну Соболенко (WTA 1) у двох сетах за 1 годину та 35 хвилин.
🏆 WTA Finals 2023. Хард. Півфінал
🏳️ Аріна Соболенко – 🇵🇱 Іга Свьонтек – 3:6, 2:6
✏️ За матч Іга жодного разу не віддала своєї подачі.
🌧 Поєдинок розпочався ще в ніч на 5 листопада, проте його було перервано через дощ після перших трьох геймів.
👍 Це була 9-та зустріч тенісисток. Іга виграла 6-й очний поєдинок, зокрема 2-й у 2023 році.
🔜 У фіналі Підсумкового турніру WTA 2023 Свьонтек зіграє проти 🇺🇸 Джессіки Пегули в ніч на 7 листопада. Джессі у півфіналі обіграла 🇺🇸 Коко Гофф.
😳 Для Свьонтек це буде перший фінал Підсумкового турніру в кар'єрі. Іга йде без поразок на цьому турнірі, на її рахунку також 3 перемоги у трьох турах у групі «Четумаль».
💪 Варто зазначити, що вінстрік польки складає 10 матчів. До старту Підсумкового вона виграла трофей на змаганнях у Пекіні.
🙏 Якщо Іга виграє титул WTA Finals 2023, то вона усуне Соболенко з 1-го рядка рейтингу WTA.
Аватара пользователя
krest01
Сообщения: 4503
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 136 раз
Поблагодарили: 2472 раза

Теннис

Сообщение krest01 »

image.png
❗️Іга СВЬОНТЕК: «Джесс, вітаю тебе. Ми зіграємо ще багато фіналів разом»
🎾 Польська тенісистка 🇵🇱 Іга Свьонтек прокоментувала перемогу на 🏆 Підсумковому турнірі WTA 2023:
🗣 «Дякую вам за те, що підтримували нас. Незважаючи на те, що цей тиждень був нелегким, ви зробили його особливим для нас.
💬 Джесс, я хочу привітати тебе з успішним проведенням сезону. Грати проти тебе ніколи не було легко. Сподіваюся, ми обидві прогресуватимемо і зіграємо ще багато фіналів разом.
❤️ Я хочу подякувати своїй родині та команді. Мій тато тут… Дякую, що прийшли та підтримали. Команда, яка була зі мною весь сезон. У нас було багато злетів та падінь. Це, напевно, підйом», – сказала Іга.
Ответить

Вернуться в «Новости спорта»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей