Бокс та ММА

Модератор: Модераторы

ОГРАНИЧЕНИЕ НА ПУБЛИКАЦИЮ ПЛЕЙЛИСТОВ

ОГРАНИЧЕНИЕ НА ПУБЛИКАЦИЮ ПЛЕЙЛИСТОВ

Уважаемые пользователи форума,

Обращаем ваше внимание на новое важное обновление правил нашего сообщества. На форуме введен запрет на публикацию плейлистов, включающих следующие каналы: 365 ДНЕЙ, HDL, KHL, KHL PRIME, MMA-TV.COM, ZEE TV, АВТО ПЛЮС, БОКС ТВ, ЖИВИ!, ЗВЕЗДА ПЛЮС, ИНДИЙСКОЕ КИНО, КВН ТВ, КИНОКОМЕДИЯ, КИНОМИКС, КИНОПРЕМЬЕРА, КИНОСВИДАНИЕ, КИНОСЕМЬЯ, КИНОСЕРИЯ, КИНОУЖАС, КИНОХИТ, КТО ЕСТЬ КТО, КУХНЯ ТВ, ЛЯ-МИНОР ТВ, МАТЧ!АРЕНА, МАТЧ!БОЕЦ, МАТЧ!ИГРА, МАТЧ!ПРЕМЬЕР, МАТЧ!СТРАНА, МАТЧ!ФУТБОЛ-1, МАТЧ!ФУТБОЛ-2, МАТЧ!ФУТБОЛ-3, МУЖСКОЕ КИНО, НАШЕ НОВОЕ КИНО, НОСТАЛЬГИЯ, РОДНОЕ КИНО, РУССКАЯ НОЧЬ, СУПЕРГЕРОИ.

Это решение было принято для соблюдения авторских прав и других законодательных норм. Мы просим вас с пониманием отнестись к этому ограничению и воздержаться от публикации плейлистов, содержащих указанные каналы.

Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

изображение.png
‼️ Мегафайта не буде. Екссуперник Гвоздика зірвав бій за абсолют
🥊 Бій за абсолютне чемпіонство в напівважкій вазі між Артуром Бетербієвим і Дмітрієм Біволом, який був запланований на 1 червня, відкладений.
👉 Причиною цього стала травма у Бетербієва, який, нагадаємо, свого часу позбавив українця Олександра Гвоздика чемпіонського пояса у WBC. Артур пошкодив меніск і буде прооперований. Повернутися в ринг він не зможе мінімум до вересня.
📃 Виходячи зі зриву поєдинку з Бетербієвим, Бівол може отримати нового суперника на 1 червня. Організатори вечора боксу, який мав відбутися в Ер-Ріяді, вже шукають заміну, адже поєдинок за участю Дмітрія Бівола має залишитися головним у карді.
Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

изображение.png
🔥Повний кард турніру 👊301.

📆05.05.2024
⌛️Ранні преліми о 01:00
⌛️Преліми о 03:00
⌛️Головний кард о 05:00
Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

изображение.png
❗️ Канело захистив абсолют. Мунгія зазнав першої поразки в кар'єрі
🏆 У ніч із 4 на 5 травня на T-Mobile Arena у Лас-Вегасі (США) пройшов великий чемпіонський бій.
🤝 У головному 12-раундовому поєдинку на рингу зійшлися мексиканці Сауль Альварес (60–2–2, 39 KO) та Хайме Мунгія (43–0, 34 KO).
💪 Канело захищав абсолютний титул – пояси чемпіона світу за версіями WBC, WBA, IBF, WBO у суперсередній вазі.
🥊 Бій проходив із деякою перевагою Канело. Він навіть відправив суперника у нокдаун в 4-му раунді, й рефері відрахував.
📊 За підсумками 12 раундів усі судді віддали перемогу Саулю Альваресу. Це його 61-ша перемога в кар'єрі. Канело захистив абсолютний титул чемпіона світу, володіючи поясами за всіма 4 основними версіями.
🤷‍♂️ Після 43 перемог Хайме Мунгія зазнав першої поразки в кар'єрі. Ймовірно, що він попросить провести реванш.
🇲🇽 Сауль Альварес (Мексика) – 🇲🇽 Хайме Мунгія (Мексика) – UD 12 (117–110, 116–111, 115–112)
Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

изображение.png
💥6 травня о 12:00 відбудеться цікавий вечір боксу.
🇯🇵Наоя ноуе VS Луіс Нері🇲🇽 - бій за титули 🏆WBC, 🏆WBA, 🏆WBO, 🏆IBF у 2-й легшій вазі
🇯🇵Такума Іноуе VS Шо Ішида🇯🇵 - бій за титул 🏆WBA у легшій вазі
🇦🇺Джейсон Молоні VS Йошикі Такеі🇯🇵 - бій за титул 🏆WBO у легшій вазі
Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

image.png
💥12 травня о 04:00 відбудеться цікавий вечір боксу.
🇺🇦Василь Ломаченко VS Джордж Камбосос🇦🇺 - бій за титул 🏆IBF у легкій вазі
🇦🇺Ендрю Молоні VS Педро Гевара🇲🇽 - бій за тимчасовий титул 🏆WBC у 2-й найлегшій вазі
Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

image.png
Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

В котором часу состоится UFC Fight Night: Льюис против Насименто сегодня вечером? Льюис и Насименто - время начала, расписание, карта боя
Изображение
Деррик Льюис и Родриго Насименто сразятся сегодня вечером на арене Enterprise Center в Сент-Луисе, штат Миссури. Эти бойцы тяжелого веса возглавят UFC Fight Night в важнейшем главном событии.
Деррик Льюис, родом из Хьюстона, сражается после поражения решением судей от Джейлтона Алмейды в ноябре прошлого года. Родриго Насименто, родом из Белу-Оризонти, выходит в октагон после победы над Дон'Тале Майесом в тот же день.
► Показать
Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

Во сколько начало боя Василий Ломаченко vs Джордж Камбозос младший
Прямая трансляция поединка Василий Ломаченко - Джордж Камбозос младший начнется в 10:00 вечера по восточному времени на ESPN+, Sky Sports, Sky GO, TSN+. Чтобы узнать местное время, обратитесь к таблице ниже.

Регион Дата Начало трансляции Василий Ломаченко vs Джордж Камбозос младший Ring Walks (approx.)
Украина Понедельник, 13 мая 2024 г. 05:00 07:40
Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

изображение.png
❗️ ЛОМАЧЕНКО: «Дякую Богу. Я знову чемпіон світу. Цей титул – для батька»
🏆 Вранці 12 травня в австралійському Перті на RAC Arena відбулося шоу за участю українського боксера.
🥊 У головній події українець 🇺🇦 Василь Ломаченко (17–3, 11 KO) переміг австралійця 🇦🇺 Джорджа Камбососа (21–2, 10 KO) та завоював вакантний пояс IBF у легкій вазі.
💬 Після бою Ломаченко в рингу сказав: «По-перше, хочу подякувати нашому Богу – Ісусу Христу. Дуже дякую. По-друге, хочу віддати належне супернику – Джорджу та його команді. В них сильна команда.
🙏 Також хочу подякувати своїй команді, своєму батькові, тренерам, сім'ї, дітям, друзям. Всім хочу подякувати за підтримку боксу. Дякую вам, нехай благословить вас Бог.
👍 Сьогодні я знову став чемпіоном світу. Цей титул і бій – для мого батька. Хочу сказати, що я дуже вдячний і ціную його. Він тренував мене, виростив, тренував і заслужив на це. Цей пояс – для мого батька. Тепер я хочу повернутися додому та проводити час із сім'єю».
Аватара пользователя
krest01
Супермодератор
Сообщения: 4380
Зарегистрирован: 25 авг 2023, 16:05
Откуда: 49° с. ш. 28° в. д.
Благодарил (а): 118 раз
Поблагодарили: 2249 раз

Бокс та ММА

Сообщение krest01 »

image.png
image.png
❗️ Деррік Льюїс нокаутував бразильця Родріго у головному бою UFC
🏆 У ніч з 11 на 12 травня в Сент-Луїсі (штат Міссурі) відбувся турнір зі змішаних єдиноборств UFC on ESPN 56.
🤝 У головному бою в октагон вийшли: 🇺🇸 Деррік Льюїс (США, 27–12) – 🇧🇷 Родріго Насіменто (Бразилія, 11–1)
🥊 Поєдинок завершився достроково. Деррік Льюїс яскраво нокаутував суперника у 3-му раунді.
📊 Для досвідченого 39-річного американського бійця це 28-ма перемога (23 нокаутом).
🇺🇸 Деррік Льюїс (США) – 🇧🇷 Родріго Насіменто (Бразилія) – TKO 3/5
Ответить

Вернуться в «Новости спорта»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей